top of page

Consultant Vanzari

Râmnicu Vâlcea, România

Job Type

Full Time

Despre poziție

Aplicatia ta TREBUIE sa contina portofoliu si CV actualizat.

De ce sa ne alegi pe noi ?

*Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.

*Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta.

*Fiind platit pentru cat muncesti, poti sa ajungi la sume imense pe luna.

CE OFERIM?

1.O echipa super, traininguri in domeniu, mediu de lucru placut, o echipa tanara;

2. Comision ( se ajunge usor la 850 euro si poate depasi 1000 euro in functie de implicare)

3. Bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale

4.Posibilitati reale de promovare ca leader de echipa celor care demonstreaza rezultate si abilitati necesare

7.Program de lucru: de luni pana vineri, se lucreaza de la birou. Intre orele 10:00-18:00

Cerințe

Descrierea jobului – Ce vom face impreuna?

-Atingem si depasim obiectivele de vanzari.

-Dezvoltam un portofoliu stabil de clienti.

-Ne perfectionam si crestem impreuna.

-Dezvoltarea pietei pe care actionezi prin prospectarea, evaluarea si contactarea potentialilor clienti; beneficiezi si de o baza de date cu potentiali clienti

-Pastrarea relatiilor cu clientii.

Candidatul ideal/ Cerinte - Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg sau colega? Ce te face potrivit pentru noi?

-Esti o fire activa si dinamica, deschisa, dar mai ales pozitiva?

-Iti plac noile provocari?

-Cunosti tehnicile de vanzari si a bunelor practici in domeniu?

-Esti echilibrat, dispus sa investesti in propria dezvoltare?

-Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?

-Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?

- Ai abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere?

- Ai intre 18 si 30 ani ?

- Esti din Rm Valcea?

Despre noi

NION este o firmă în continuă dezvoltare, cu o echipă tânără și dinamică. Ne dorim să devenim lider național în furnizarea de servicii digitale B2B și de aceea avem nevoie de persoane dedicate care să facă parte din echipa noastră.
Ne dorim să angajăm persoane ambițioase și dornice să învețe constant lucruri noi.

bottom of page